ultratenké slipové vložky

Chcete sa cítiť sebaisto a sviežo každý deň? Je to jednoduché. Stačí si len vybrať z našich ultratenkých slipových vložiek. V ponuke nájdete slipové složky navrhnuté tak, aby dokonale pasovali na tradičnú spodnú bielizeň, rovnako ako aj ako tangá. A čo viac, naše slipové vložky Mixform s flexibilnými stranami sú vhodné na akúkoľvek spodnú bielizeň. Slipové vložky Bella sú v ponuke v bielej a čiernej farbe, s vôňou alebo bez vône.

filtrovať výsledky - Počet ponúkaných produktov: 20

Vyčistiť filter