Kalendár plodných dní

Ako vypočítať plodné dni?

Ak chceš vedieť, kedy máš plodné dni, starostlivo sleduj svoje telo. Aby bol možný ich úspešný výpočet, mala by si poznať priemernú dĺžku svojho menštruačného cyklu a počet dní poslednej menštruácie.

Ako funguje kalkulačka pre výpočet ovulácie?

Kalkulačka pre výpočet ovulácie vypočíta tvoje plodné a neplodné dni a začiatok ovulácie. Pamätaj si však, že existujú rôzne faktory, ktoré môžu viesť k jej posunu.

Vyplň údaje vo formulári

symboly majú nasledujúci význam:

menštruácie

plodné dni

ovulácie

Aplikácia zadarmo - Bella kalendár

Chceš vedieť kedy budeš mať plodné dni? Stiahni si našu aplikáciu do svojho smartfónu, zadaj údaje do kalendára a maj svoj cyklus neustále pod kontrolou!

Kedy mám plodné dni?

• Zvýšená telesná teplota - pravidelné merania teploty ti umožnia posúdiť, či ti začala ovulácia. Počas ovulácie sa telesná teplota zvýši na približne 37 stupňov.

• Množstvo hlienu počas ovulácie narastá a mení sa z redšieho na hustejší, pripomínajúci vaječný bielok.

• Bolesti brucha sa zvyčajne vyskytujú v prvý deň krvácania a môžu sa presunúť až do bedrovej oblasti. Zvyčajne sa bolesť uvoľňuje v priebehu menštruácie.

• Kŕčok maternice - počas plodných dní mäkkne a dvíha sa dopredu

Čo môže ovplyvniť posun tvojich plodných dní?

Mysli na to, že ovulačná kalkulačka a pozorovanie svojho tela ti negarantuje presný výpočet plodných dní. Existuje mnoho faktorov, ktoré môžu spôsobovať posun ovulácie a plodných dní, napr.:
- silný stres
- choroba v prvej fáze cyklu a užívanie antibiotík
- veľká fyzická námaha
- diéta a chudnutie
– klimatické zmeny
- nedostatok spánku
– všeobecná telesná únava.

Menštruačný kalendár

Chceš vedieť kedy môžeš očakávať menštruáciu? Náš menštruačný kalendár ti s tým pomôže.

Zoznámte sa s našimi výrobkami

zobraziť všetky

Bella Classic Nova Deo Fresh tradičné hygienické vložky